Majestik Hotel

  • Gratis internettoegang
  • 24-uursreceptie
  • Rookvrije accommodatie
  • Rolstoeltoegankelijk

Majestik Hotel Istanboel geeft snelle toegang tot het Taksimplein, gelegen op 6 minuten lopen. Dit hotel beschikt over wifi verleend in de hele accommodatie.

De kamers zijn voorzien van airconditioning, samen met moderne gemakken zoals een flatscreen TV met satellietzenders. Ze hebben ook privébadkamers. Gasten kunnen van uitzicht op de stad vanuit het pand in Istanboel genieten.

Voorbeeld Turkse specialiteiten bij 360 Istanbul gelegen op 7 minuten wandelen van Majestik Hotel.

De Sultan Ahmetmoskee bevindt zich binnen 3 km afstand van dit hotel in Istanboel en de Sultanahmet wijk ligt 3,1 km verder. De accommodatie is gelegen in het centrum van Istanboel, op een korte afstand van Sirkeci treinstation. De İstiklal Caddesi is binnen 5 minuten wandelafstand van Majestik Istanboel gelegen. Het hotel is gelegen binnen 250 meter verwijderd van het busstation Tarlabasi en net om de hoek bij Taksim - Gezi Parkı Çıkışı metrostation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Majestik Hotel Istanboel
Li Hotel Pera
Mobiele prijsaanbieding

Li Hotel Pera

8.9
Fantastisch 957 beoordelingen
58 m van de accommodatie
USD 54 USD 49
per nacht
Hotels And Suites Platine
Mobiele prijsaanbieding

Hotels And Suites Platine

8.0
Heel goed 224 beoordelingen
69 m van de accommodatie
USD 65 USD 59
per nacht
Bali Star City Hotel
Mobiele prijsaanbieding

Bali Star City Hotel

6.6
Aangenaam 91 beoordelingen
72 m van de accommodatie
USD 30 USD 27
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • Gratis internettoegang

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • 24-uursreceptie
    • Roomservice
    • Wasserij

    Voor gehandicapten

    • Rolstoeltoegankelijk

    In de kamers

    • Kluisje op de kamer

    Algemene faciliteiten

    • Rookvrije accommodatie
    Veelgestelde vragen
    • 🚎
      Welke haltes van het openbaar vervoer zijn in de buurt van Majestik Hotel?
      Het dichtstbijzijnde busstation bij Majestik Hotel is omer hayyam, gelegen op 350 meter afstand en het dichtstbijzijnde metrostation is Taksim - uitgang Gezipark binnen 450 meter verwijderd van de accommodatie.
    • Is internet in Majestik Hotel gratis?
      Majestik Hotel biedt wifi in de hele accommodatie gratis aan.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Majestik Hotel Istanboel

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten